menusearch
trafbel.com

درباره ایتالیا

تقویم
پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹
جستجو
هدر سایت

درباره ایتالیا

(1)
(0)
اشتراک خبر در شبکه های اجتماعی اشتراک
تاریخ درج خبر شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
تعداد بازدید خبر 253
درباره ایتالیا

سفر به ایتالیا، دیدار از یک کشور اروپایی با خط ساحلی طولانی مدیترانه است.

ویژگی منحصر به فرد آن در فرهنگ وتاریخ و غذاهای مخصوص ایتالیایی، سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب میکند. ایتالیا در جنوب اروپا واقع شده است. ایتالیا یک کشور توسعه یافته دارای زیرساختهای گسترده صنعتی، تاریخ فرهنگی غنی و چندین محصول صادراتی مرغوب است. زبان رسمی این کشور، ایتالیایی است. ایتالیا از دیرباز مهاجران زیادی را پذیرا بوده است و بنابراین زبانهای رایجی مثل رومانیایی، عربی، آلبانیایی و اسپانیایی در آنجا وجود دارد. واحد پول کشور ایتالیا یورو است، با اسکناسهای مشابه بقیه کشورهای اتحادیه اروپا ولی سکههای یورو با نمادهای ایتالیایی است. ایتالیا همه چیزهای جذاب برای گردشگران را دارد: غذاهای افسانهای، شهرهای مدرن، طبیعت زیبا و سایتهای تاریخی.و در مقام هشتم در جهان با 3هزار تریلیون دلار است. ونیز، شهر رویایی کانالهای آبی و میلان، پایتخت مد ایتالیا که دارای صنایع بسیار است. 

ایتالیا / مهاجرت به ایتالیا / راه های مهاجرت به ایتالیا / درباره کشور ایتالیا

 

کشور ایتالیا در بخش جنوبی اروپا قرار دارد و پایتخت آن شهر رم است. امروزه  ایتالیا در لیست کشورهای مشهور دنیا در زمینه صنعتی قرار دارد. جمعیت این کشور به 60 میلیون نفر میرسد و بیستوسومین کشور پرجمعیت دنیا محسوب میشود.کشور ایتالیا یکی از کشورهای مهم اروپایی محسوب میشود که هر ساله تعداد زیادی مهاجر را به خود جذب میکند.کشور ایتالیا در بخش جنوبی اروپا قرار دارد و پایتخت آن شهر رم است. این کشور از شبه جزیره ایتالیا و دو جزیره سیسیل و ساردنی تشکیل شده است.درنظر داشته باشید که یادگیری زبان ایتالیایی در افزایش حقوق در این کشور نقش بسیار مهمی دارد. از جمله شهرهایی که در زمینه کاریابی ایده آلتر از سایرین هستند، فلورانس ، میلان، جنوا و رم است.هزینه تحصیل در کشور ایتالیا با توجه به نوع رشته و دانشگاهی که انتخاب میکنید بین 900الی ۴۰۰۰یورو در نظر گرفته میشود.در این کشور هرکس متناسب با سلیقه و البته سن خود لباس میپوشد.

اعزام دانشجو به ایتالیا، امکان تحصیل در این کشور برای دانشجویان خارجی در مقاطع مختلف تحصیلی امکان پذیر است. یکی از ویژگی های مهم تحصیل در این کشور امکان تحصیل به زبان های انگلیسی و ایتالیایی است.

ایتالیا از جمله معدود کشورهایی است که تحصیل در آن از محدودیت سنی چندانی برخوردار نیست.

هزینه های تحصیل وزندگی در این کشور نسبت به دیگر کشورها نرخ پایین تری دارد. شما می توانید با تحصیل در کشور ایتالیا امکان اقامت طولانی مدت را داشته باشید.

اعزام دانشجو به ایتالیا و تحصیل رایگان

با اعزام دانشجو به ایتالیا فرد اجازه این را خواهد داشت که در مقاطع مختلف به تحصیل خود ادامه دهد. برای اینکه امکان تحصیل را در هر مقطع به دانشجو بدهند باید مدارک تحصیلی مقطع قبل را ارائه کنند. 

برخی از افراد بر این باور هستند که  امکان تحصیل رایگان در ایتالیا وجود دارد اما این مسئله حقیقت ندارد.

متقاضیان تحصیل در ایتالیا که به عنوان دانشجویان غیر اروپایی به کشور ایتالیا می روند باید هزینه تحصیل خود را تمام و کمال پرداخت کنند.

نظرات کاربران ( 0 نظر )
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام