menusearch
trafbel.com

درباره سوئد

تقویم
پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹
جستجو
هدر سایت

درباره سوئد

(0)
(0)
اشتراک خبر در شبکه های اجتماعی اشتراک
تاریخ درج خبر دوشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۹
تعداد بازدید خبر 143
درباره سوئد

سوئد

پایتخت ، استکهلم ، بزرگترین شهر با جمعیت 2 میلیون نفر است. گوتنبرگ و مالمو دو مرکز مهم دیگر کلان شهرها هستند.

سوئد هنوز رسماً یک سلطنت است ، اما خانواده سلطنتی امروزه اساساً نقش تشریفاتی دارند. سوئد جامعه ای چند فرهنگی و از نظر قومی متنوع است. به عنوان یک کشور کوچک ، سوئد به سرگرمی ها ، ورزشکاران و شرکت های سوئدی که شهرت بین المللی کسب کرده اند بسیار افتخار می کند. برای بسیاری از افراد خارج از کشور ، سوئد مترادف با نامهایی مانند IKEA ، ABBA ، ABB ، SKF ، Volvo ، Scania ، Electrolux ، Autoliv ، Spotify ، Zlatan Ibrahimović و Ingmar Bergman است. فقط به ذکر چند مورد

سوئد به عنوان یکی از کشورهای نوردیک در اتحادیه اروپا از نظر دما و نور روز از فصل به فصل از تغییرات زیادی برخوردار است. تابستان ها بعد از ساعت 10 شب در جنوب با غروب خورشید معتدل و بدون غروب خورشید در شمال است. زمستان برف زیادی را در وسط و شمال کشور به ارمغان می آورد.

سفر به سوئد، سفر به یک کشور اسکاندیناوی با هزاران جزیره ساحلی و دریاچههای درون مرزی، همراه با جنگلهای بزرگ و کوههای یخ زده است. تاریخ غنی و مناظر متنوع سوئد، بهشتی برای مسافرین است.رون سوئد از سال 1873 به عنوان پول اصلی رسمی کشور استفاده شده است.

جاهای دیدنی استکهلم بیش از 50 پل، و همچنین شهر قدیمی قرون وسطایی گملااستن Gamla Stan، کاخ های سلطنتی و موزههایی در فضای باز مانند اسکنسنSkansen است. اگر شما عاشق مسافرت­های هیجانی هستید، قطعا سفر به سوئد، با آب و هوای پاک و تمیز، هزاران هکتار از جنگلهای سبز و دریاچه های باشکوه، و مجمع الجزیرههای گسترده­ای که در امتداد سواحل آن وجود دارد، منتظر شماست تا آنها را کشف کنید.شهرهای اصلی آن، در شرق کشور، پایتخت آن استکهلم و در جنوب غربی گوتنبرگ و مالمو، که همه از شهرهای ساحلی هستند.جاذبههای توریستی سوئد از قصرهای مجلل و شهرهای باستانی تا منظرههای گسترده قطب شمال و هتلهای یخی مشهور هستند.

 

 

 

ویزای بلند مدت در کشور سوئد شامل ویزای تحصیلی، کاری، تجاری و کارآفرینی است. میانگین حقوق ماهانه خالص در کشور سوئد پس از مالیات 2208.28 یورو اعلام شده است.یکی از شغلهایی که در کشور سوئد با امنیت مالی بسیار بالایی همراه است پرستاری است، پرستاران در کشور سوئد درآمد و تسهیلات بسیار عالی دریافت میکنند که به نوبه خود میتواند بسیار ارزشمند باشد.شایان ذکر است که اقامت نیز در دو وضعیت موقت و دائم قرار دارد.مردم کشور سوئد عید سنت لویزا برگزار میکنند که تاریخ آن به 13 ماه دسامبر باز میگردد. در نظر داشته باشید که این تاریخ به نوبه خود طولانیترین شب سال بوده و معادل با شب یلدا در ایران است. استفاده از لباسهای سفید رنگ در این روز بسیار زیبا است.روال اقتصادی در کشور سوئد نرمال است و نیازی نیست کسی به سراغ دزدی برود.در کشور سوئد هیچ گدایی در سطح شهر دیده نمیشود.این کشور دارای آب و هوای سرد است. 

نظرات کاربران ( 0 نظر )
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام