menusearch
trafbel.com

مهاجرت به استرالیا

تقویم
پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹
جستجو
هدر سایت

مهاجرت به استرالیا

(1)
(0)
اشتراک خبر در شبکه های اجتماعی اشتراک
تاریخ درج خبر چهارشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹
تعداد بازدید خبر 123
مهاجرت به استرالیا

اقامت استرالیا با سرمایه گذاری و تجارت

افرادی که می توانند به فکر دریافت اقامت استرالیا با سرمایه گذاری و ویزای تجاری استرالیا باشند عبارت اند از : سرمایه گذاران عمده ، صاحبان مشاغل و کسب و کارها ، افرادی که می توانند دست به نوآوری های تجاری زده و ایده های جدید خلق کنند و …  این دسته از افراد شانس بیشتری برای پذیرش دارند. 

خرید کسب و کار ها و بیزینس های استرالیایی که از قبل تاسیس شده اند هم می تواند یک گزینه مناسب برای این دسته از افراد باشد. ناگفته نماند که اگر هدف ایجاد کسب و کار و راه اندازی شرکت در استرالیا باشد ، بایستی موضوع منطقی و قابل انجام بوده و بوم کسب و کار نیز تدوین و تنظیم شود. 

استرالیا / مهاجرت به استرالیا / ویزا استرالیا

سایر برنامه های مهاجرت به استرالیا :

  • ویزای اسکیلد ورکر استرالیا

  • ویزای کاری کوتاه مدت استرالیا
  • اقامت کاری دائم استرالیا
  • ویزای پیوست به خانواده در استرالیا

آشنایی با برنامه اقامت استرالیا با سرمایه گذاری و تجارت

دولت استرالیا و به طور خاص دپارتمان مهاجرت و حفاظت از مرزهای این کشور برای سرمایه گذاران بزرگ و عمده ،ویزا های سرمایه گذاری و نوآوری تجاری را طراحی نموده است. ویزای تجاری استرالیا که به دنبال آن دریافت اقامت استرالیا با سرمایه گذاری و تجارت مقدور خواهد بود ، برای صاحبان کسب و کار ، مدیران اجرایی یا سرمایه گذارانی  که مشتاقانه در پی کسب سود و منافع از تجارت شان در استرالیا هستند،  صادر می شود.

 

سرمایه گذاری در استرالیا و نوآوری در کسب و کار 

دریافت اقامت استرالیا با سرمایه گذاری و تجارت در این کشور یک بحث پرطرفدار است. در قوانین این کشور عناوین مختلفی از ویزای تجاری استرالیا برای متقاضیان  مهاجرت به این کشور تعریف شده است. این نوع ویزاها برای صاحبان کسب و کار، مجریان سرمایه گذاری  یا سرمایه گذارانی که در پی منافع تجاری خود در استرالیا هستند تهیه می گردد.  همچنین یک نهاد دولتی و استانی یا منطقه ای در استرالیا، می تواند اسپانسر درخواست های این نوع ویزاها باشد.

افرادی که کسب و کاری  در استرالیا تاسیس کرده اند  و یا طرح های تجاری را در این کشور خریداری کرده و یا در پی سرمایه گذاری در یک کسب و کار هستند، باید به دنبال دریافت ویزای های تجاری دائم مستقل باشند . ویزاهای سرمایه گذاران عمده استرالیا و ویزاهای استعدادهای تجاری استرالیا نیز در زمره این نوع  ویزاها  ( ویزای تجاری استرالیا ) می باشند.

 

✓ ویزای سرمایه گذاری استرالیا برای اقامت موقت – (ویزای ۱۸۸ استرالیا) 

ویزای ۱۸۸ استرالیا برای اقامت موقت چهار ساله (ساب کلاس ۱۸۸)
به سه زیر گروه زیر تقسیمبندی میشود :

  • ویزای کارآفرینی (Business Innovation Stream)
  • ویزای سرمایه گذاری معمولی (Investor Stream)
  • ویزای سرمایه گذاری ویژه (Significant Investor Stream)

این ویزاها از زمانی که اعطا میشود به مدت ۴ سال و ۳ ماه اعتبار دارد. با اخذ این ویزا همسر، فرزندان و کسانی که به شما وابستگی کامل دارند، میتوانند با شما به استرالیا وارد شوند ، به اعضا خانواده شما نیز اجازه کار و زندگی در استرالیا داده میشود ، مسیر را برای اخذ اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای ۸۸۸ یا دیگر ویزاها برای شما هموار میسازد.

 

✓ ویزای سرمایه گذاری استرالیا برای اقامت دائم – (ویزای  888 استرالیا) 

این ویزا مرحله دوم ویزاهای گروه ۱۸۸ میباشد. اگر شما یکی از زیر گروههای این ساب کلاس ویزاها را داشته باشید میتوانید با داشتن شرایط لازم برای اقامت دائم استرالیا اقدام نماید . جهت تشکیل پرونده برای ویزای ۸۸۸ استرالیا نیازی به ارائه EOI نیست. اما ادامه حمایت دولت ایالتی و یا منطقه ای و یا  از طرف دولت استرالیا برای حائز شرایط بودن لازم است.

✓ ویزای سرمایه گذاری استرالیا برای اقامت دائم – (ویزای 132 استرالیا) 

مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای ۱۳۲ استرالیا از دو روش قابل انجام است برای هر دو روش شما بایستی از ایالت یا استانی دعوت نامه دریافت کنید و تعهد بدهید که با ورود به استرالیا به صورت کامل روی ایده و بیزینس خود کار کرده و آن را مدیریت می کنید. ویزا 132 استرالیا :

  • برای افرادی که سهم در سرمایه گذاری های بسیار بزرگ دارند.
  • برای افرادی است که ایده ای خاصی دارند.

ویزای سرمایه گذاری استرالیا برای اقامت دائم –  (ویزای 890 استرالیا) 

برای افرادی که با ویزاهای موقت ۱۶۰، ۱۶۱، ۱۶۲، ۱۶۳، ۱۶۴، و یا ۱۶۵ سابق در استرالیا بوده و شرایط لازم را داشته باشند و بهترین گزینه برای اخذ اقامت استرالیا از طریق ویزای سرمایه گذاری استرالیا ۸۹۰ به صورت دائمی برای این افراد محسوب میشوند. ویزای استرالیا ۸۹۰ برای افرادی است که در استرالیا کسب و کار دارند. این اجازه می دهد تا شما در استرالیا به طور نامحدود بمانید.شما باید در سوابق خود حداقل ۱۲ ماه در استرالیا اقامت داشته باشید.

✓ ویزای سرمایه گذاری استرالیا برای اقامت دائم – (ویزای 892 استرالیا) 

ویزای سرمایهگذاری سابکلاس ۸۹۲ استرالیا برای افرادی است که صاحبان یک کسبوکار جدید یا موجود از قبل هستند و یک ایالت یا منطقهای از استرالیا اسپانسر آنها است.شما اگر قبلاً یک ویزای کسبوکار موقت داشتهاید میتوانید متقاضی این ویزا باشید.

 

مشکلات و نقاط ضعف برنامه ویزای تجاری استرالیا

با نگاهی به تاریخچه  مهاجرت به استرالیا، نقاط ضعف و موانعی را در برنامه دریافت اقامت استرالیا با سرمایه گذاری و تجارت خواهیم دید.  لازم به ذکر است که عملکرد دولت استرالیا در این خصوص خیلی مناسب نبوده، به همین علت تمرکز بر انجام صحیح درخواست اقامت استرالیا مهم می باشد زیرا مقررات و الزامات پیچیده هستند.

دولت استرالیا  تعبیر خیلی خوبی از جذب تجارت و سرمایه گذاری های خارجی  ندارد. دولت در این خصوص به شواهد و مدارک ( آمار)  و بررسی علت های اصلی و فرعی  زیادی نیاز دارد.

 

نظرات کاربران ( 0 نظر )
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام