menusearch
trafbel.com

مهاجرت به سوئد

تقویم
پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹
جستجو
هدر سایت

مهاجرت به سوئد

(0)
(0)
اشتراک خبر در شبکه های اجتماعی اشتراک
تاریخ درج خبر یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
تعداد بازدید خبر 161
مهاجرت به سوئد

کشور سوئد همواره یکی از کشورهای مهاجرپذیر و مقصد اصلی مردم دنیا برای مهاجرت است

 اما یکی از دغدغههای اصلی افراد متقاضی برای مهاجرت به کشور سوئد برآورد کردن هزینههای زندگی در این کشور خواهد بود. ممکن است یافتن یک محل خوب برای زندگی در کشور سوئد کمی دشوار و نیازمند هزینههای بالاتری باشد. لازم به ذکر است عوامل زیادی ازجمله نوع مسکن میتواند در تخمین زدن و برآورد کردن هزینههای آن نقش داشته باشند.

 

 

سوئد / مهاجرت به سوئد / اقامت سوئد

جمعیت سوئد بالغبر 10 میلیون نفر است که آمار مهاجرت در این کشور بسیار جالب است. انواع روشهای مهاجرت به کشور سوئد را میتوان بهصورت ویزای تحصیلی، ویزای کاری و سرمایهگذاری (ثبت شرکت در سوئد) دستهبندی کرد.

اگر میخواهید از طریق ثبت شرکت به سوئد مهاجرت کنید، باید یک سری شرایط و قوانین را مدنظر قرار دهید. این شرایط عبارتاند از: افراد متقاضی باید به زبان سوئدی و انگلیسی مسلط باشند و همچنین گردش مالی، مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است باید بتوانید از پس هزینههای خود و خانوادتان در طول دوسال اول مهاجرت به سوئد برآیید.

در نظر داشته باشید بیش از یکسوم جمعیت این کشور در شهرهای استکهلم، گوتنبرگ و مالمو زندگی میکنند. پناهندگی برحسب نژاد، یکی از روشهایی است که فرد بر اساس نژادش در کشور مبدأ، ممکن است مورد آزارواذیت قرار گیرد. پناهندگی در کشور سوئد تنها به میزان 3 درصد قابلقبول است. توجه داشته باشید که پناهندگی به کشور سوئد کار سادهای نخواهد بود.

شاید برایتان جالب باشد بدانید میزان رضایت مردم سوئد در زمینه بهداشت، رفاه و حقوق شهروندی بیش از 90 درصد است، شرایطی مانند سرمای بیش از حد و گرانی مسکن در کشور سوئد میزان رضایت کمتر از 70 را به خود اختصاص داده است. شاخص ایمنی در کشور سوئد 54 اعلام شده است و شاخصهای مراقبتهای بهداشتی 72 است. شاخص آبوهوا، متوسط و هزینه زندگی نیز متوسط است.

 سفر به سوئد، سفر به یک کشور اسکاندیناوی با هزاران جزیره ساحلی و دریاچه‌های درون مرزی، همراه با جنگل‌های بزرگ و کوه‌های یخ زده است. شهرهای اصلی آن، در شرق کشور، پایتخت آن استکهلم و در جنوب غربی گوتنبرگ و مالمو، که همه از شهرهای ساحلی هستند. استکهلم از 14 جزیره ساخته شده است. جاهای دیدنی استکهلم بیش از 50 پل، و همچنین شهر قدیمی قرون وسطایی گملااستن Gamla Stan، کاخ های سلطنتی و موزه‌هایی در فضای باز مانند اسکنسنSkansen است. تاریخ غنی و مناظر متنوع سوئد، بهشتی برای مسافرین است. اگر شما عاشق مسافرت­های هیجانی هستید، قطعا سفر به سوئد، با آب و هوای پاک و تمیز، هزاران هکتار از جنگل‌های سبز و دریاچه های باشکوه، و مجمع الجزیره‌های گسترده­ای که در امتداد سواحل آن وجود دارد، منتظر شماست تا آنها را کشف کنید. جاده‌ها و وسایل حمل و نقل عمومی عالی هستند، شهروندان سوئد، همگی رفتاری دوستانه دارند و اهل کمک کردن هستند. در سال‌های اخیر غذاهای سوئدی با یک دگرگونی توصیف ناپذیر، بسیار مشهور شده‌­اند. کرون سوئد از سال 1873 به عنوان پول اصلی رسمی کشور استفاده شده است. طبق کدهای استاندارد ISO کرون سوئدی SEK است، در حالی که از علامت ارز ی

سفر به سوئد

 سفر به فرانسه در اروپای غربی، شما را به شهرهای قرون وسطی، روستاهای آلپ و سواحل مدیترانه ای می‌برد. این کشور همچنین به خاطر غذاهای متفاوت، تاریخ پربار و فرهنگ غنی مشهور است. . نقاشی های غار باستانی لاسکو (Lascaux)، تئاتر رومی لیون و کاخ وسیع ورسای به تاریخ غنی آن گواهی می‌دهندفرانسه از هر کشوری در اروپا، محیط گردشگری متنوع تری را دارا است. از مزارع سرسبز کشاورزی نرماندی و بریتانی، تا چمنزارهای شامپاین، و از کوه‌های سر به فلک کشیده آلپ تا جنگل‌های صنوبر شمالی، و از دره‌های خشک پلاتو تا سواحل اقیانوس اطلس و کناره‌های مدیترانه، چشم اندازهای متفاوتی را برای استفاده مسافران سفر به فرانسه فراهم کرده است. فرانسه، جاذبه‌های گردشگری زیادی دارد تا جایی که در میان تعداد زیاد مناطق گردشگری، بیش از بیست و چهار مورد بیشترین درآمد حاصل از توریسم را برای فرانسه به­ وجود آورده­ است. در این میان پاریس، پایتخت فرانسه، یکی از مهمترین شهرهای بین المللی است که جاهای دیدنی پاریس بین توریست‌ها محبوبیت بسیاری دارد. دیدنی‌های پاریس، به خاطر خانه‌های مد، موزه‌های هنر کلاسیک از جمله لوور و آثار تاریخی مانند برج ایفل، مشهور هستند. زبان اصلی این کشور، زبان فرانسه است. با زبان انگلیسی به طور گسترده ای در شهرهای بزرگ و مکان‌های توریستی صحبت می‌شود، اما فرانسوی‌ها به زبان خود افتخار می‌کنند و از کسانی که با این زبان صحبت کنند، قدردانی می‌نمایند، البته در صورتی که به زبان انگلیسی کمکی بخواهید، حتما به شما کمک خواهند کرد. ارز رسمی این کشور یورو است و توصیه می‌شود که برای سفر به فرانسه، یورو همراه داشته باشید.

سفر به فرانسه

نظرات کاربران ( 1 نظر )
پیام اسدی
چهارشنبه دهم اردیبهشت ۹۹
پاسخ
()
()
پیام اسدی
مهاجرت کاري براي مهندس ساختمان يا فروشنده متخصص
پاسخ مدیر سایت
با سلام به شما دوست عزیز لطفا اطلاعات خواسته شده در قسمت http://trafbel.com/evaluation-form (( فرم ارزشیابی مهاجرت )) را پر کنید / رزومه خودتون را بصورت فایل PDF در انتهای فرم آپلود کنید و برای ما بفرستید . بعد از بررسی به شما اطلاع خواهیم داد .
پاسخ مدیر سایت
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام