menusearch
trafbel.com

مهاجرت به فرانسه

تقویم
پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹
جستجو
هدر سایت

مهاجرت به فرانسه

(0)
(0)
اشتراک خبر در شبکه های اجتماعی اشتراک
تاریخ درج خبر یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
تعداد بازدید خبر 128
مهاجرت به فرانسه

برای مهاجرت به فرانسه 

باید در ابتدا بررسی نمایید که این کشور در لیست کشورهای مهاجرپذیر قرار دارد یا خیر بنابراین آنچه بسیار اهمیت دارد بررسی دقیق و مناسب شرایط است. حقیقت این است که برای ورود به کشور فرانسه باید ویزا اخذ نمود.

فرانسه از دسته کشورهای سخت گیر در زمینه صدور ویزا است و این موضوع سبب نگرانی ایرانیان شده است در هر صورت این کشور در لیست ده تایی کشورهای مهاجرپذیر دیده نمیشود و علتش نیز همین سخت گیریها است. این کشور برای کسانی که از نظر مالی در وضعیت خوبی باشند بسیار گزینه خوبی است. در سال 2016 رتبه مهاجرپذیر بودن فرانسه 22 اعلام شده است در سال 2017 این رقم به 15 رسیده است و در سال 2018 فرانسه رتبه 12 مهاجرپذیری را به خود اختصاص داده است البته میزان مهاجرت با اهداف مختلف در این کشور بسیار دیده میشود. به طور کلی میزان مهاجرت به این کشور برای کسانی که قصد دارند بدون پول وارد شوند کمتر است. در نظر داشته باشید که برخی از شهرهای این کشور از نظر پذیرش مهاجر کمی آسانتر از سایر شهرها هستند و این روند در سال های آینده نیز دیده میشود. طبق آخرین بررسی صورت گرفته در خصوص مهاجرت به فرانسه اینطور به نظر میرسد که در سال 2020 فرانسه در لیست ده تایی کشورهای مهاجرپذیر دیده شود.

 

مهاجرت به فرانسه / اقامت فرانسه / زندگی در فرانسه / انواع ویزاهای فرانسه

 

بررسیهای صورت گرفته برای مهاجرت به فرانسه اینطور نشان میدهد که این کشور به طور کلی در لیست کشورهای آسان برای اخذ ویزا قرار ندارد اما همانطور که در بخشهای قبل اشاره کردیم افرادی که از نظر تحصیلی و همینطور سواد و علم و طرحهای کاربردی در وضعیت بالایی قرار دارند میتوانند به اخذ ویزای این کشور امیدوارتر باشند طبق آنچه به دست ما در سال 2018 رسیده است اگر شما بخواهید در این کشور تحصیل نمایید، از طرفی مدرک سالهای گذشته شما نشان دهد که از نظر علمی در وضعیت خوبی قرار دارید ویزای تحصیلی فرانسه میتواند یک انتخاب خوب باشد همینطور ویزای شرایط خاص که برای رتبههای برتر و المپیاد صادر میشود.

کسانی که قصد دارند در این کشور کسب و کار راه اندازی نمایند کار دشواری در پیش دارند و وجود طرح تولید صحیح به همراه بودجه کافی از شرایط مهم محسوب میشود و ما ویزای توریستی فرانسه را نیز در لیست روشهای آسان ورود به این کشور قرار دادهایم اما میدانیم که ویزای توریستی طول مدت بسیار محدودی دارند و طبق تاریخ اعلام شده باید به کشور خود باز گردید. از طرفی اگر فرد قصد سرمایه گذاری طولانی مدت در این کشور را داشته باشد نیز میتواند ویزا تجاری اخذ بگیرد( زمان صدور این ویزا نیز بسیار سریع است). یک نکته بسیار مهم در زمینه اخذ ویزای فرانسه از این قرار است که اگر شما می خواهید به تابعیت و اخذ پاسپورت این کشور فکر کنید باید در ابتدا هدف خود را دقیق بچینید. با یک مثال این موضوع را ساده سازی میکنیم. در ابتدای این بخش گفتیم ویزای تحصیلی فرانسه در صورتی که فرد از نظر علمی در وضعیت مطلوب باشد یکی از راحت ترین روشهای مهاجرت به فرانسه محسوب میشود حال اگر شما بخواهید تابعیت این کشور را اخذ نمایید ویزای تحصیل به تنهایی نمیتواند این کار را برای شما انجام دهد و نیاز است که ویزای خود را تبدیل به ویزای کار و یا ... نمایید بنابراین چه خوب است که مهاجرت به فرانسه به شکل صحیح صورت بگیرد. ثبت شرکت فرانسه پروسه جداگانه است.

 

جشن ها و فستیوال های فرانسه / مهاجرت به فرانسه

ما برای بررسی دقیقتر و بهتر میزان آمار مهاجرت به فرانسه سعی کرده ایم یک نگاه کلی و یکد نگاه جزیی داشته باشیم. در نظر داشته باشید که مهاجرت به فرانسه خود شامل چندین بخش مجزا است. به این معنی که برخی از افراد فرانسه را به عنوان کشور مقصد در نظر گرفته و قصد دارند که در آن زندگی نمایند و برخی دیگر در صدد هستند که این کشور را به عنوان واسطه در نظر گرفته و پلی برای ورود به سایر کشورها بدانند. آمار مهاجران در گروه اول بیش از 80 درصد و برای گروه دوم کمتر از 30 درصد اعلام شده است. به طور کلی آمار مهاجرت به فرانسه در سال 2018 به نسبت سال 2017 در حدود 2 درصد کمتر بوده است این در حالی است که نوسانات نرخ دلار چنین شرایطی را فراهم ساخته و مهاجرت به فرانسه را کمی دشوارتر نموده است. اگر به نمودارهای آماری چندین سال گذشته توجه نمایید به سادگی مشخص می شود که فرانسه از سال 2010 الی 2016 میزان مهاجران بیشتری را پوشش داده است. روند کاهشی در سال 2018 به مسائل امنیتی نیز باز میگردد اما در هر پیشبینی که برای سالهای آینده دیده میشود میزان مهاجران از ایران به فرانسه افزایش خواهد یافت.

 سفر به استرالیا، سفری به کوچک‌ترین قاره و بزرگ‌ترین جزیره جهان است. استرالیا تنها کشوری است که به تنهایی یک قاره است. این کشور توسط اقیانوس هند و اقیانوس آرام احاطه شده است. استرالیا یکی از کشورهای پرجمعیت جهان است؛ شهرهای اصلی آن سیدنی، بریزبن، ملبورن، پرت Perth، و آدلاید شهرهای ساحلی این کشور هستند. شهر کانبرا، پایتخت آن، تقریبا در مرکز کشور در مجاورت سیدنی و ملبورن واقع است. جمعیت کانبرا حدود چهارصد هزار نفر است، و بزرگ‌ترین شهر استرالیا محسوب می­شود. این کشور به خاطر اپرای سیدنی، صخره­های دریایی بزرگ، و بیابان وسیع غیر مسکونی در مرکز کشور، شناخته می‌شود و انواع حیوانات منحصر به فرد مانند کانگورو، کوآلا و پلاتیپوس را در خود دارد. سفر به استرالیا از دیرباز سرزمین رویاها بوده­ است از آن زمان که در افسانه‌های مقدس بومی، ارواح بزرگ صخره‌های مرجانی، جنگل‌های بارانی و بیابان‌های قرمز سوخته آن در داستان­­‌ها توصیف می‌­شده تا مسافران امروزه که استرالیا را به عنوان مقصد رویاهای خود توصیف می‌کنند. تور استرالیا به خاطر بازدید از شگفتی‌های طبیعی و دشت­های گسترده، سواحل، بیابان‌ها، مردم بومی یا بوش‌ها،  معروف است. دین اصلی در استرالیا، مسیحیت است که حدود 52٪ جمعیت این کشور مسیحی هستند. به طور کلی در حدود 76.8 درصد از مردم  استرالیا، فقط به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند، به غیر از انگلیسی، ماندارین زبان غالبی است که مردم در خانه با آن صحبت می­کنند. سایر زبان­های نسبتا رایج عبارتند از: پنجابی، فیلیپینی، تاگالوگ و عربی. پول ملی استرالیا، دلار استرالیا است و علامت اختصاری آن $ Aاست. یک دلار آمریکا برابر با 1.39 دلار استرالیا است.

سفر به استرالیا

 سفر به ایتالیا، دیدار از یک کشور اروپایی با خط ساحلی طولانی مدیترانه است. ویژگی منحصر به فرد آن در فرهنگ وتاریخ و غذاهای مخصوص ایتالیایی، سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند. ایتالیا در جنوب اروپا واقع شده است. این شبه جزیره ایتالیایی دراز و چکمه‌ای شکل، در قسمت‌های جنوبی آلپ واقع شده، دارای دشت‌های وسیع و دره‌های سرسبز و برخی از جزایر از جمله سیسیل و ساردینیا است. ایتالیا یک کشور توسعه یافته دارای زیرساخت‌های گسترده صنعتی، تاریخ فرهنگی غنی و چندین محصول صادراتی مرغوب است. ایتالیا دارای بالاترین میزان تولید ناخالص داخلی (GDP) و در مقام هشتم در جهان با 3هزار تریلیون دلار است. پایتخت آن، رم، با آثار باشکوه باستانی و هنر ومعماری برجسته معروف می‌باشد. رم پرجمعیت ترین شهر ایتالیا و در مقام چهارم شهرهای پرجمعیت اروپاست. دیگر شهرهای بزرگ آن عبارتند از فلورانس، با شاهکارهای عصررنسانس مانند

سفر به ایتالیا

نظرات کاربران ( 0 نظر )
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام