menusearch
trafbel.com

مهاجرت به اروپا و قوانین و راه های دریاقت اقامت اروپا

تقویم
پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹
جستجو
هدر سایت
مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

افرادی که می توانند به فکر دریافت اقامت استرالیا با سرمایه گذاری و ویزای تجاری استرالیا باشند عبارت اند از : سرمایه گذاران عمده ، صاحبان مشاغل و کسب و کارها ، افرادی که می توانند دست به نوآوری های تجاری زده و ایده های جدید خلق کنند و … این دسته از افراد شانس بیشتری برای پذیرش دارند.

بیشتر بخوانید
چهارشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹
تعداد نطرات خبر 123
تعداد بازدید خبر 123
مهاجرت به سوئد

مهاجرت به سوئد

در سال 2018 ایرانیان زیادی مهاجرت به کشور سوئد را انتخاب کردند این روال به دلیل شرایط کار و درآمدزایی خوب در سوئد است که با وجود هوای بسیار سردی که در این کشور وجود دارد باز هم مانع از مهاجرت به کشور سوئد نمی‌شود.در زمینه بهداشت و رفاه و حقوق شهروندی میزان رضایت بیش از 90 درصد است شرایطی مانند سرمای بیش از حد و گرانی مسکن در کشور سوئد میزان رضایت کمتر از 70 را به خود اختصاص داده است.. جمعیت سوئد بالغ بر 10 میلیون نفر است که آمار مهاجرت در این کشور بسیار جالب است. قیمت ملک در این شهر بسیار بالا است. گذرنامه باید 3 ماه اعتبار از زمان ترک حوزه شنگن داشته باشد. یافتن خانه در سوئد کمی دشوار است و شاید نیاز به هزینه‌های بالاتری داشته باشد.مهاجرت به کشور سوئد از سال 2016 تا به امروز با رشد خوبی همراه بوده است به طوری که شهر استکهلم یکی از بهترین شهرهای مهاجرپذیر در مهاجرت به کشور سوئد محسوب می‌شود.

بیشتر بخوانید
یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
تعداد نطرات خبر 161
تعداد بازدید خبر 161
مهاجرت به فرانسه

مهاجرت به فرانسه

مهاجرت به فرانسه به خصوص در شهرهای شمالی و مرکزی در سال 2018 با رشد خوبی همراه بوده است. افرادی که قصد دارند به منظور تحصیل در فرانسه وارد این کشور شوند می‌توانند برای همسر و فرزندان کمتر از 18 سال خود ویزای همراه به شکل همزمان اخذ نمایند. مهاجرت به فرانسه به منظور سرمایه گذاری از دیگر روش های خوب محسوب می‌شود که شامل ثبت شرکت و خرید ملک خواهند بود. عموماً اخذ ویزای کاری این کشور دشوار است و نیاز به کارفرما دارد اما کسانی که طرح‌های کارآفرینی مناسبی دارند به سادگی می‌توانند در مسیر مهاجرت به فرانسه قرار بگیرند. مهاجرت تولد در فرانسه در وضعیت خون و طبق رعایت یک سری تبصره‌ها در وضعیت خاک نیز دیده می‌شود. این کشور از نظر درآمدزایی در وضعیت خوبی قرار دارد به طوری که رشد کاری و درآمدزایی در طول دو الی سه سال سبب می‌شود که روند اخذ اقامت دائم و پس از آن تابعیت فراهم شود. مهاجرت به فرانسه به طور کلی برای کسانی که قصد دارند زندگی مدرن با حقوق شهروندی بالا داشته باشند فراهم شده است.

میزان رضایت افراد در زمینه تحصیلی در شهرهای مختلف فرانسه بیش از 90 درصد اعلام شده است. شرایط درآمدزایی در این کشور نیز با رضایت بالای 75 درصد دیده می‌شود این در حالی است که سرویس‌های پزشکی و خدمات بهداشتی در این کشور نیز رتبه بالای 89 درصد از رضایت را به خود اختصاص داده است. قوانین پناهندگی در فرانسه در سال 2018، و سال‌های آینده بسیار سخت تر از قبل بوده است و میزان رد شدن تقاضای اولیه به رقم 65 درصد رسیده است.

بیشتر بخوانید
یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
تعداد نطرات خبر 128
تعداد بازدید خبر 128
مهاجرت به آلمان

مهاجرت به آلمان

کشور آلمان، در اروپا از هر نظر منحصر به فرد است، در بخش صنعت بسیار پیشرفته است و جزو یکی از پرجمعیت ترین کشورهای اروپا به شمار می‌رود، همچنین این کشور در اتحادیه اروپا از رفاه اجتماعی بسیار بالایی برخوردار است. به همین دلایل ما این کشور را برای مهاجرت و زندگی به شما پیشنهاد می‌کنیم. کشور صنعتی آلمان در قاره اروپا واقع شده و دارای آب و هوای ملایم و معتدل است. دانمارک، لهستان، اتریش، سوئیس، فرانسه، بلژیک و هلند در همسایگی این کشور قرار دارد. شهر زیبای برلین پایتخت این کشور محسوب می‌شود و دارای 16 ایالت است. جمعیت کشور آلمان را بیش از 82 میلیون تشکیل می‌دهد.

کشور آلمان اقتصاد و صنعت بسیار قوی دارد، به همین جهت شرایط زندگی در این کشور بسیار ایده‌آل است و همین شرایط باعث شده تا این کشور جزو مهاجرپذیرترین کشورهای جهان محسوب شود و هرساله افراد از سراسر جهان با روش‌های مختلف از جمله تحصیلی، کاری، توریستی،سرمایه‌گذاری، همراه، ازدواج، تولد، شرایط خاص و پناهندگی تصمیم به مهاجرت به این کشور را داشته باشند. از شهرهای مهاجر پذیر در آلمان می‌توان به هامبورگ، برلین، فرانکفورت اشاره کرد.

بیشتر بخوانید
دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸
تعداد نطرات خبر 165
تعداد بازدید خبر 165
مهاجرت به هلند

مهاجرت به هلند

شرایط مهاجرت به کشور هلند!
آیا هلند کشوری مهاجرپذیر است؟

هلند، یکی از کشورهای مهاجرپذیر اروپایی با شرایط زندگی و کار بسیار عالی است. طبیعت زیبا به همراه شرایط مناسب اقتصادی، اجتماعی، رفاه و امکانات فوق العاده باعث شده تا افراد زیادی، سالانه علاقه‌مند مهاجرت به این کشور باشند. این کشور جزو شادترین کشورهای جهان به شمار می‌رود و همین موضوع از مهم‌ترین دلایلی است که مردم، هلند را برای مهاجرت انتحاب می‌کنند.

بیشتر بخوانید
یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸
تعداد نطرات خبر 145
تعداد بازدید خبر 145
مهاجرت به ترکیه

مهاجرت به ترکیه

مهم‌ترین و وسوسه برانگیز ترین نکته راجع به مهاجرت به ترکیه، هزینه کم نسبت به سایر کشور ها و همچنین روابط خوبی است که دولت این کشور با ایران دارد. شما با اخذ پاسپورت ترکیه اجازه ورود به اکثر کشور‌های اروپایی، کانادا و ... خواهید داشت.

بیشتر بخوانید
شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸
تعداد نطرات خبر 200
تعداد بازدید خبر 200