menusearch
trafbel.com

مهاجرت کاریابی و پذیرش تحصیلی اروپا

تقویم
پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
جستجو
هدر سایت
مشاغل مورد نیاز آلمان

مشاغل مورد نیاز آلمان

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان در سال ۲۰۲۰ و بررسی کامل شرایط کار در آلمان
لیست مشاغل مورد نیاز آلمان در سال ۲۰۲۰ و همین طور شرایط کار در آلمان برای ایرانیان و نحوه کاریابی در آلمان در این نگارش به صورت کاملا تخصصی مورد تحلیل و بررسی قرار خواهد گرفت. چگونه ویزای کار آلمان ۲۰۲۰ را اخذ کنیم؟

بیشتر بخوانید
سه شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۹
تعداد نطرات خبر 223
تعداد بازدید خبر 223
مشاغل مورد نیاز استرالیا

مشاغل مورد نیاز استرالیا

لیست مشاغل مورد نیاز در استرالیا جهت متقاضیان کار
کشور استرالیا با توجه به شاخص توسعه انسانی و تولید ناخالص داخلی بالا صاحب چهاردهمین اقتصاد قدرتمند دنیا می باشد و همین امر سبب شده آمار بیکاری در این کشور در سال های متمادی همواره زیر 6٪ باشد. شرایط ایده آل استرالیا از جمله دلایلی است که کار در استرالیا مورد توجه متقاضیان قرار گرفته و افراد زیادی از سرتاسر دنیا در پی به دست آوردن آن هستند

بیشتر بخوانید
سه شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۹
تعداد نطرات خبر 179
تعداد بازدید خبر 179
مشاغل مورد نیاز هلند

مشاغل مورد نیاز هلند

مشاغل مورد نیاز در هلند
کار و اقامت در هلند به عنوان یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا، برای افراد مزایای بسیاری دارد.
وضعیت اقتصادی مطلوب و رفاه اجتماعی بالا، افراد را برای مهاجرت به هلند ترغیب می کند.

قبل از اقدام برای مهاجرت کاری به هلند، توصیه می شود در مورد مشاغل مورد نیاز در هلند ، شرایط کار و زندگی در این کشور و … اطلاعات کافی را به دست آورده و با آگاهی کامل و چشمانی باز، هلند را به عنوان کشور مقصد انتخاب نمایید.

بیشتر بخوانید
سه شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۹
تعداد نطرات خبر 110
تعداد بازدید خبر 110
آموزش زبان ترکی

آموزش زبان ترکی

ساختار زبانی
مانند همه زبان‌های ترکی، زبان ترکیه‌ای زبانی پیوندی یا چسبانشی محسوب می‌شود، یعنی نقش‌های دستوری با اضافه کردن پسوند به ریشه اسمی یا فعلی مشخص می‌شوند. پسوندهای اسمی شمار اسم را تعیین می‌کنند. در ادامه با برخی از مشخصه‌های دستوری این زبان آشنا می‌شویم:

بیشتر بخوانید
سه شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۹
تعداد نطرات خبر 167
تعداد بازدید خبر 167
آموزش زبان هلندی

آموزش زبان هلندی

زبان هلندی (Dutch) یکی از زبان هایی است که ریشه آن به زبان های ژرمنی بر می گردد که خود از تیره زبان های هندواروپایی می باشد. این زبان به عنوان زبان رسمی کشور هلند، بلژیک (فلامز)، آرویا، سورینام، سنت مارین و همچنین یک از زبان های کشور بلژیک و چند کشور دیگر نیز استفاده می شود. زبان هلندی زبان مادری بیش تر از ۲۵ میلیون نفر در دنیا می باشد و به عنوان یکی از زبان های رسمی در اتحادیه اروپا شناخته شده که در بیش از ۴۰ کشور دنیا تدریس می شود. از این رو یادگیری زبان هلندی برای عده بسیار زیادی ضروری می باشد.

بیشتر بخوانید
سه شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۹
تعداد نطرات خبر 175
تعداد بازدید خبر 175
آموزش زبان آلمانی

آموزش زبان آلمانی

صحبت کردن به زبان آلمانی سخت است؟
خیر، سخت بودن یادگیری زبان آلمانی تنها یک افسانه است. یادگیری هر زبانی به زمان و مسئولیت‌پذیری نیاز دارد. در مورد زبان آلمانی نیز همینطور است.

تمام چیزی که نیاز دارید داشتن انگیزه‌ی کافی و سختکوشی برای رسیدن به اهداف است. اگر در مورد این که از کجا باید شروع کنید سردرگم هستید، ما در این مقاله، چند راهنمایی ارائه کرده‌ایم که به شما کمک می‌کنند تا صحبت کردن به زمان آلمانی را در زمان کوتاهی یاد بگیرید.
بیایید واقع‌بین باشیم. یاد گرفتن زبان آلمانی، برای چینی‌ها سخت‌تر از انگلیسی‌زبانان است.

این موضوع به این دلیل است که زبان آلمانی بخشی از زبان‌های ژرمنی، گروهی از زبان‌های هندواروپایی، است که شباهت‌های بسیاری به دیگر زبان‌های ژرمنی مانند انگلیسی یا هلندی دارد.

بیشتر بخوانید
سه شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۹
تعداد نطرات خبر 161
تعداد بازدید خبر 161
درباره سوئد

درباره سوئد

سوئد از کشورهای پیشرفته و منحصربه فرد در جهان محسوب می‌شود، سالانه افراد زیادی علاقه‌مند مهاجرت به این کشور هستند.

از سوئد چه می‌دانیم!
سوئد در اروپا و حوزه اسکاندیناوی واقع شده است و از نظر آب و هوایی بسیار سرد است. این کشور چهارمین کشور بزرگ در اروپا به شمار می‌رود.

در سوئد بیش از 10 میلیون نفر زندگی می‌کنند. زبان رسمی در این کشور سوئدی است.

سوئد جزء کشورهای توسعه‌یافته در جهان محسوب می‌شود. این کشور اقتصاد قدرتمندی دارد و خدمات زیادی را به مردم ارائه می‌دهد از این رو مردم از رفاه خوبی برخوردارند. به همین دلیل شرایط زندگی در این کشور بسیار ایده‌آل است.

بیشتر بخوانید
دوشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۹
تعداد نطرات خبر 161
تعداد بازدید خبر 161