menusearch
trafbel.com

مهاجرت کاریابی و پذیرش تحصیلی اروپا

تقویم
پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
جستجو
هدر سایت
درباره ترکیه

درباره ترکیه

کشور ترکیه (turkey)، یکی از کشورهای مهم منطقه خاورمیانه و قاره اروپا است. این کشور زیبا و منحصر به فرد در ناحیه‌ای میان آسیا و اروپا واقع شده و به عنوان یک منطقه با ارزش اقتصادی و فرهنگی شناخته می‌شود. مهم‌ترین شهر این کشور، شهر استانبول و پایتخت آن، شهر آنکارا است.در سال 2015 جمعیت کشور ترکیه در حدود 77 میلیون نفر برآورد شد.همین امر، زمینه را برای رشد و توسعه فناوری، علم و مشاغل مختلف هموار نموده است.شرکت‌های مختلفی از سوی ایران در این کشور به ثبت رسیده‌اند. این اقدام، زمینه را برای تبادلات کالا و خدمات بین ترکیه و ایران فراهم کرده است.ترکیه از شمال با دریای سیاه و روسیه، از سمت جنوب با دریای مدیترانه، از سمت غرب با گرجستان، ایران و عراق همسایه است. کشور سوریه هم در سمت جنوب شرقی ترکیه قرار دارد. مهم‌ترین شهر کشور ترکیه، شهر استانبول است که جمعیت آن در حدود 20 میلیون نفر بوده و یکی از کلانشهرهای آسیا و اروپا به حساب می‌آید.

بیشتر بخوانید
دوشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۹
تعداد نطرات خبر 72
تعداد بازدید خبر 72
درباره فرانسه

درباره فرانسه

فرانسه یکی از زیباترین کشورهای گردشگری جهان شناخته می‌شود. این کشور یکی از اعضای اتحادیه اروپا است و پس از آلمان، دومین کشور پر جمعیت اروپایی محسوب می‌شود.فرانسه یکی از زیباترین کشورهای گردشگری جهان شناخته می‌شود و سبک زندگی مرفه و لوکس را برای ساکنین شهرهای مختلف کشور فراهم شده است. اقیانوس اطلس شمالی در سمت غرب کشور فرانسه قرار دارد که باعث شده است زیباترین مناظر طبیعی در شهرهای ساحلی این منطقه به وجود بیایند. این کشور از سمت شرق با کشورهای سوئیس، ایتالیا، و آلمان همسایه است و از شمال شرقی به بلژیک راه دارد. این کشور یکی از اعضای اتحادیه اروپا است و پس از آلمان، دومین کشور پر جمعیت اروپایی محسوب می‌شود. این کشور دارای جاذبه‌های طبیعی ساحلی در قسمت‌های شمالی و غربی و همچنین بخش‌های کوهستانی، به ویژه کوه‌های آلپ در بخش شرقی است.علاوه بر صنعت توریسم، سایر صنایع کشور فرانسه در جهان دارای رتبه‌های عالی هستند

بیشتر بخوانید
دوشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۹
تعداد نطرات خبر 80
تعداد بازدید خبر 80
مهاجرت به سوئد

مهاجرت به سوئد

در سال 2018 ایرانیان زیادی مهاجرت به کشور سوئد را انتخاب کردند این روال به دلیل شرایط کار و درآمدزایی خوب در سوئد است که با وجود هوای بسیار سردی که در این کشور وجود دارد باز هم مانع از مهاجرت به کشور سوئد نمی‌شود.در زمینه بهداشت و رفاه و حقوق شهروندی میزان رضایت بیش از 90 درصد است شرایطی مانند سرمای بیش از حد و گرانی مسکن در کشور سوئد میزان رضایت کمتر از 70 را به خود اختصاص داده است.. جمعیت سوئد بالغ بر 10 میلیون نفر است که آمار مهاجرت در این کشور بسیار جالب است. قیمت ملک در این شهر بسیار بالا است. گذرنامه باید 3 ماه اعتبار از زمان ترک حوزه شنگن داشته باشد. یافتن خانه در سوئد کمی دشوار است و شاید نیاز به هزینه‌های بالاتری داشته باشد.مهاجرت به کشور سوئد از سال 2016 تا به امروز با رشد خوبی همراه بوده است به طوری که شهر استکهلم یکی از بهترین شهرهای مهاجرپذیر در مهاجرت به کشور سوئد محسوب می‌شود.

بیشتر بخوانید
یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
تعداد نطرات خبر 184
تعداد بازدید خبر 184
مهاجرت به فرانسه

مهاجرت به فرانسه

مهاجرت به فرانسه به خصوص در شهرهای شمالی و مرکزی در سال 2018 با رشد خوبی همراه بوده است. افرادی که قصد دارند به منظور تحصیل در فرانسه وارد این کشور شوند می‌توانند برای همسر و فرزندان کمتر از 18 سال خود ویزای همراه به شکل همزمان اخذ نمایند. مهاجرت به فرانسه به منظور سرمایه گذاری از دیگر روش های خوب محسوب می‌شود که شامل ثبت شرکت و خرید ملک خواهند بود. عموماً اخذ ویزای کاری این کشور دشوار است و نیاز به کارفرما دارد اما کسانی که طرح‌های کارآفرینی مناسبی دارند به سادگی می‌توانند در مسیر مهاجرت به فرانسه قرار بگیرند. مهاجرت تولد در فرانسه در وضعیت خون و طبق رعایت یک سری تبصره‌ها در وضعیت خاک نیز دیده می‌شود. این کشور از نظر درآمدزایی در وضعیت خوبی قرار دارد به طوری که رشد کاری و درآمدزایی در طول دو الی سه سال سبب می‌شود که روند اخذ اقامت دائم و پس از آن تابعیت فراهم شود. مهاجرت به فرانسه به طور کلی برای کسانی که قصد دارند زندگی مدرن با حقوق شهروندی بالا داشته باشند فراهم شده است.

میزان رضایت افراد در زمینه تحصیلی در شهرهای مختلف فرانسه بیش از 90 درصد اعلام شده است. شرایط درآمدزایی در این کشور نیز با رضایت بالای 75 درصد دیده می‌شود این در حالی است که سرویس‌های پزشکی و خدمات بهداشتی در این کشور نیز رتبه بالای 89 درصد از رضایت را به خود اختصاص داده است. قوانین پناهندگی در فرانسه در سال 2018، و سال‌های آینده بسیار سخت تر از قبل بوده است و میزان رد شدن تقاضای اولیه به رقم 65 درصد رسیده است.

بیشتر بخوانید
یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
تعداد نطرات خبر 148
تعداد بازدید خبر 148
مهاجرت به آلمان

مهاجرت به آلمان

کشور آلمان، در اروپا از هر نظر منحصر به فرد است، در بخش صنعت بسیار پیشرفته است و جزو یکی از پرجمعیت ترین کشورهای اروپا به شمار می‌رود، همچنین این کشور در اتحادیه اروپا از رفاه اجتماعی بسیار بالایی برخوردار است. به همین دلایل ما این کشور را برای مهاجرت و زندگی به شما پیشنهاد می‌کنیم. کشور صنعتی آلمان در قاره اروپا واقع شده و دارای آب و هوای ملایم و معتدل است. دانمارک، لهستان، اتریش، سوئیس، فرانسه، بلژیک و هلند در همسایگی این کشور قرار دارد. شهر زیبای برلین پایتخت این کشور محسوب می‌شود و دارای 16 ایالت است. جمعیت کشور آلمان را بیش از 82 میلیون تشکیل می‌دهد.

کشور آلمان اقتصاد و صنعت بسیار قوی دارد، به همین جهت شرایط زندگی در این کشور بسیار ایده‌آل است و همین شرایط باعث شده تا این کشور جزو مهاجرپذیرترین کشورهای جهان محسوب شود و هرساله افراد از سراسر جهان با روش‌های مختلف از جمله تحصیلی، کاری، توریستی،سرمایه‌گذاری، همراه، ازدواج، تولد، شرایط خاص و پناهندگی تصمیم به مهاجرت به این کشور را داشته باشند. از شهرهای مهاجر پذیر در آلمان می‌توان به هامبورگ، برلین، فرانکفورت اشاره کرد.

بیشتر بخوانید
دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸
تعداد نطرات خبر 189
تعداد بازدید خبر 189
مهاجرت به هلند

مهاجرت به هلند

شرایط مهاجرت به کشور هلند!
آیا هلند کشوری مهاجرپذیر است؟

هلند، یکی از کشورهای مهاجرپذیر اروپایی با شرایط زندگی و کار بسیار عالی است. طبیعت زیبا به همراه شرایط مناسب اقتصادی، اجتماعی، رفاه و امکانات فوق العاده باعث شده تا افراد زیادی، سالانه علاقه‌مند مهاجرت به این کشور باشند. این کشور جزو شادترین کشورهای جهان به شمار می‌رود و همین موضوع از مهم‌ترین دلایلی است که مردم، هلند را برای مهاجرت انتحاب می‌کنند.

بیشتر بخوانید
یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸
تعداد نطرات خبر 167
تعداد بازدید خبر 167
درباره سوئیس

درباره سوئیس

کشور سوئیس یک کشور قدرتمند در زمینه اقتصاد محسوب می‌شود و یکی از کشورهای ثروتمند جهان است. این کشور به اندازه 41.283 کیلومتر مربع مساحت دارد و در لیست کشورهای کوچک قرار دارد. این کشور در حدود 26 کانتون دارد و 17 بخش آن نیز به زبان آلمانی است. این کشور دارای 7.5 میلیون نفر جمعیت است. مردم کشور سوئیس سعی می کنند که کمترین تأخیر را در قرارهای دوستانه یا کاری خود داشته باشند و صداقت بخش مهمی از زندگی مردم این کشور محسوب می‌شود.شهرهای زوریخ و ژنو در کشور سوئیس قطب های اقتصادی به شمار می آیند. امید به زندگی کشور سوئیس رتبه دوم در دنیا را دارد.نرخ مرگ و میر برای مردان در این کشور 80 سال و برای زنان 84 سال اعلام شده است.تولید ناخالص کشور سوئیس در سال 2018 در حدود 9.300 میلیارد دلار اعلام شده است و درآمد سرمایه برای هر فرد این کشور از 39 هزار دلار آغاز شده و قطعاً شغل های تخصصی به درآمد بیشتری دست خواهند یافت.

بیشتر بخوانید
پنج شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۸
تعداد نطرات خبر 179
تعداد بازدید خبر 179