menusearch
trafbel.com

روشهای دریافت اقامت کشورهای اروپایی

تقویم
پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹
جستجو
هدر سایت

روشهای دریافت اقامت کشورهای اروپایی

(0)
(0)
اشتراک خبر در شبکه های اجتماعی اشتراک
تاریخ درج خبر چهارشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹
تعداد بازدید خبر 118
روشهای دریافت اقامت کشورهای اروپایی

مهاجرت به اروپا با سرمایه گذاری

قاره اروپا فرصت های بسیار فوق العاده ای برای سرمایه گذاری و کسب سود دارد. با مهاجرت به اروپا شما می توانید ملک بخرید یا اینکه در پروژه های مشارکت در ساخت ورود کنید. حوزه ساخت و ساز در همه جای دنیا یک کسب و کار پر درآمد است و ورود به آن آرزوی خیلی هاست.

دریافت اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری تا این لحظه یکی از شفاف ترین و قطعی ترین روش های مهاجرت محسوب می شود و برای سرپرست خانواده و همراهان وی شرایط مساعدی را در کشور مقصد فراهم می کند. ثبات ارزش دارایی شما نیز یکی از مزایای فوق العاده دریافت اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری است.

 

دریافت اقامت اروپا با ثبت شرکت

اگر در ایران دارای کسب و کار هستید یا اینکه قصد ایجاد استارت آپ و بیزینس دارید فرصت های بسیاری برای رشد و پیشرفت در اروپا برای شما وجود دارد. دریافت اقامت اروپا با ثبت شرکت این فرصت را به شما می دهد که در شرایط ثبات اقتصادی ایده های فوق العاده خود در عملی کنید.

روش دریافت اقامت اروپا با ثبت شرکت در حقیقت یک تیر و دو نشان است. متقاضی از همان ابتدا صاحب کسب و کار خودش است و درآمد دارد و از سوی دیگر می تواند برای دریافت اقامت اروپا نیز اقدام کند. داشتن درآمد بعد از مهاجرت یک نعمت بسیار بزرگی است که فقط کسانی آن را درک می کنند که بعد از مهاجرت به اروپا دشواری های اشتغال را لمس کرده باشند.

دریافت اقامت اروپا برای کار و اشتغال

دریافت اقامت اروپا برای متخصصین و افراد ماهری که در شرایطی هستند که می توانند از کارفرمایان خارجی دعوتنامه کاری بگیرند ، یک فرصت استثنایی است. اقامت اروپا  و کار کردن در اروپا میتواند برای این افراد فضایی برای پیشرفت و ارتقای سطح تخصصشان باشد.

اگر شما بتوانید در مسیر مهاجرت به اروپا یک موقعیت شغلی مناسب گیر بیاورید بعد از آن می توانید برای بلوکارت اروپا یا کارت آبی اروپا اقدام کنید. بلو کارت راه شما را برای رسیدن به اقامت دائم اروپا و در ادامه دریافت پاسپورت کشور اروپایی هموار می کند.

در برخی از کشورها برای دریافت اقامت اروپا از نوع کاری نیازی به دعوت نامه کاری نیست و شما می توانید در برنامه های اسکیلد ورکر شرکت کنید و یا اینکه ویزا بگیرید و به منظور جستجو برای شغل مورد نظرتان به این کشور سفر کنید و آنجا بمانید. ویزای جاب سیکر آلمان از جمله این برنامه هاست.

مهاجرت به اروپا برای تحصیل

یکی از اهداف دریافت اقامت اروپا میتواند برای تحصیل و یا ادامه تحصیل در دوره های تخصصی باشد. همه ما تعریف سیستم اموزشی توانمند بسیاری از کشورهای اروپایی را شنیده ایم و افراد بسیاری می خواهند با درس خواندن در مراکز آموزشی برتر دنیا آینده بهتری را برای خود و خانواده رقم بزنند.

از سوی دیگر محصلان و دانشجویان می توانند با دریافت اقامت اروپا به منظور تحصیل یا ادامه تحصیل وارد اروپا شوند و سرنوشتی کاملا متفاوت را برای خود رقم بزنند. وکیل مهاجرت به اروپا می تواند در این زمینه ها کمک موثری در تصمیم گیری شما بکند. فراموش نکنید که تحصیل در اروپا فرصت فوق العاده ای برای رقم زدن یک سرنوشت جدید است.